Leden 2008

Hej!! Nejwiiic!!

27. ledna 2008 v 19:40 | Jasmine |  moje výlevy
aneb Lyžáááááák!!! Mrtě prdel:D Já nevím, co všechno k tomu říct, prostě mám pocit, že jsem se se třídou krásně sblížila, byla to sranda, bylo to intimčo (vid´, Dejno??), byla to lyžovačka (hej Johny!!:D), byla taky flirtovačka (kam pospichas?- ja nikoho nepicham!-ty bys taky porad neco pichala!:D:D:D me je zima!!!-to by chtelo teplejsi bundu, nebo nejakyho poradnyho chlapka na zahrati.-to mela byt nabidka?:D:D:D vlekaaaaaaaari 4ever!!!), byla taky zima, bylo smutno, bylo veselo, byla diktatura a proste jsou zazitky na celej zivoooooot (vydrz prtˇka,vydrz!!!) a tak dale... Lidičkové, já si užila, ale kdybych to měla všechno vyříkat... Tak ani nevím, co bych vám měla říct. To byste asi museli znát moje spolužáky (Bubyyyyyy!:D). Já se zase někdy ozvu, jujik?? Jinak děkuju, za návštěvu anonymky a Superdoll . Anonymko: nechodím sem tam často, jelikož není ani tak co psát, není čas, je přehodnocený život:)) Superdoll: mrknu:)
Pamatujte!!!:D

Zdravim!:D

16. ledna 2008 v 17:25 | Jasmine |  moje výlevy
No... Dlouho jsem tu nebyla a dlouho nebudu... Jedu od neděle na lyžák apod... No ale tak jsem Vám chtěla alespoň říct, že stále žiju a možná i trochu líp. Přes Vánoce se mi trochu vyjasnilo v některých směrech a... Cítím se líp. O moc. Dobrá nálada i přes starosti a tak. Ale nechci to zakřiknout, vlastně musim zaklepat, žjo:D No prostě Vám chci říct, že pokud se něčím stresujete (třeba školou a vystresovanýma učitelema, kteří sebe a vás stresují, že se blíží pololetí), tak to prostě hoďte za hlavu. Jo, jak. Mno, nevim jak jsem to udělala, ale najednou jsem se cítila trošičku líp. Možná tím, že jsem přestala být závislá na spoustě věcech, lidech a ... Nevím. "Když se chce, všechno jde." Maybe.
Taky jsem Vám chtěla říct, že miluju, mám ráda a nenávidím. Stále:D Jen... Tak trochu s přehodnocením. Jo, asi jo. Taky se učím. Ano, JÁ! Jenže na to doplácí spousta jinejch věcí, jenže co s tím?? Asi nic, co? No nic, lidiškové, kteří sem už ani nechodíte, prostě se mějte fajn a doufám, že najdete ten blog na který jste chtěli, když jste omylem vlezli sem.
Trochu více obrázků, taky už známých, ale vystihujících a oblíbených (malý zlomek!!).
Tak se mějte fajn:)
Vaše Jas:))