Květen 2008

Na koni i bez koně

31. května 2008 v 21:06 | Jasmine |  -= CO MĚ ZAUJALO =-
Květen.
Lípy otevřou svou náruč,
třešně rozkvetou a mlčí.
Pojď, líbat mě nauč,
koukni, hele, kdekdo se to právě učí
a mi v uších zvučí, skučí
tvoje jméno.

Je jak vítr v korunách...

Voníš sladce.
Jak ty lípy, jak ty třešně, jak to jaro.
A já si kolena dám od sebe s budu vzdychat ano!
A ty, můj smíšek,
před milováním dáš mi pusu na podbřišek
a pak se svlečeš
a já nahá budu tvojí řekou, kterou tečeš

...jako vodopád...

A když se rozvlníš
a mě pak v pase šimráš chloupky, já jsem blažená,
chvějíce cítím tě až v krku - co to znamená?
Do uší mě koušeš a trny poset do dlaní mě pícháš.
Ne, mlč...mi stačí to jak dýcháš.

Když teču po tvých stehnech jako zima z hor...

* * *

Květen - lípy otevřou svou náruč a zavoní...!
Byla jsem černým drakem a ty šlechtic statečný,
proved´s mě mléčnou drahou bez koně i na koni.
Do sedla dám pár pomněnek a pošeptám:

Můj princi, byl jsi báječný...

Inzerát

31. května 2008 v 20:59 | Jasmine |  -= CO MĚ ZAUJALO =-
Akutně hledám kamaráda
co namasíroval by mi záda
co potěšil by moji duši
co líbal by mě na krk i uši
co potěšil by moje tělo
a dělal by vše, co by chtělo.
Co vypil by se mnou pivo na ex
a byl by klidně jenom na sex.

(Kdyby chtěl být i na chození
tak žádná překážka tady není...)
*Krásný...*

Ledňáčci

23. května 2008 v 17:27 | Jasmine |  -= CO MĚ ZAUJALO =-
"...Co budete dělat až z vás taky bude krev stříkat... Co budete dělat až z vás taky bude krev stíkat nezadržitelně..."

Hoy mi fiesta Mónica.

21. května 2008 v 17:12 | Jasmine |  smetiště
Všechno nejlepší k svátku, má nejmilejší Jas

Mis lagrimas hacen un mar...

20. května 2008 v 21:07 | Jasmine |  moje výlevy
The end.

Bez cenzury...

13. května 2008 v 21:34 | Jasmine |  moje výlevy
A jsem...
....
....
....
....
.....
....
....
...
..
....
....
....
v prdeli...

HOKEJ!!!

5. května 2008 v 18:22 | Jasmine |  *slint*
FANDĚTE ČESKÉMU HOKEJI NA MISTROVSTVÍ SVĚTA V KANADĚ!!!!
Já jim teda fandím poctivě každej zápas každej rok;) Miluju hokej:-*
Jináááááááč:) Já osobně mám teda z našich hokejistů nejradši Eliáše;)

EMO design;)

5. května 2008 v 18:00 | Jasmine |  nějaký moje řeči a infa
Asi mě zabijete, ale mě se mrtě líbí můj novej úžasnej a EMO design:D
Ale to neznamená, že mám ráda EmO, nebo že podporuju eMo:D Jen se mi mrtě líbí muj krásnej designek;)

5.5.2008

5. května 2008 v 17:38 | Jasmine |  Zápisky jako z Princezniných deníků
Tak za prvé jsem nasraná, pže jsem vám tu napsala článek jak kráva a nakonec se to všechno smázlo a vůbec se mi to ani nezkopčilo!!! Takže musím začít znovu a tentokrát jsem chytřejší a předepisuji si to a jen to zkopčim;)
Za druhé se omlouvám, že jsem tak dlouho nic nepsala, ale zážitky se nejdříve musí prožít, než se vypráví, nee??;) Takže Vám tady hrozně chaoticky apod sdělim svejch posledních úplně skvělejch asik 10 dní!!!:))
Takže začneme prvním trapasem, který mě pronásleduje už plných těchto deset dní... Možná víc, možná míň;) Mám kamarádku A., která se kamarádí s klukem B., který je kámoš kluka C. (pamatujete Ignoranta??! to je on;)) a já o klukoj B. řekla kamarádce A., že je sympatickej a jakože celkem hezkej... (nic víc, je to přece jenom blonďák ;)) A s kamarádkou A. jsme měly domluvenej sraz na křesílkách u nás na škole o hlavní přestávce... No a ona mi potom přeposílala rozhovor na ICQ, kde B. psala, že by se tam taky mohl projít a že tam jako bude pár jeho obdivovatelek apod (mělo se nás tam sejít asi pět nebo šest holek, fakt nevim, kolik z toho byly jeho obdivovatelky:D)... B. samozřejmě nevěřil, že má nějaké obdivovatelky atd (znáte to;)) Ale potom napsal, že to ještě slečny neví, jak umí vařit:D Což mi samozřejmě kamarádka A. poslala... Já na to zareagovala, že to by měl teda uspořádat nějakou véču... Potom se přes kamarádku A. různě dohadovalo co a jak:)) Jenže B. to nestačilo a chtěl mě odkrýt, což se mu podařilo, díky libimseti.cz, kde máme obě profil... Taky jsme spolu měli už tu čest párkrát pokecat, ale tak:D (to je minulost:D) No a teď mám vždycky chuť, když ho potkám na chodbě, se zahrabat sto metrů pod zem před jeho typicky klučičím zvídavým pohledem:D To je jedno:)) (mmt, na těch křesílkách jsme nebyly, ale byly jsme poblíž a on jako zvědavej kluk tam samozřejmě taky coural kolem:D) No ale taky to samozřejmě zřejmě řekl klukoj C., který se najednou ke mě začal hlásit... (zdraví mě najednou dokonce i s úsměvem !!!:) což je faineeee:))) No ale tak... Nic není jisté, uvidíme:D Mmt, té véči se nevzdám!! Ale o tom bude ještě řeč;)
Další významná událost, kterou si pamatuju jsou naplánované čarodky!!! S nejúžasnějšíma holčina pod sluncem jsme se domluvily a šly jsme kalit na jedno místo v jednom městě kam chodíme do školy;)
No, když to shrnu... Pár starých známostí, spousta nových známostí - Holky, jdeme vás seznámit... Samej Michal a Pavel a já už ani nevim:D vím, že s některejm,a klukama jsme se představivali za ten večer asi šestkrát:D musím říct, že jsem se neopila (příliš...:D) ale i tak to bylo drsný... Nebudu tu rozhlašovat přesně co se stalo, ale jedna událost tu je:D stalo se vám někdy, že jste se vykousli s dvěma klukama a potom jste ještě s jednom z nich ploužili i když nehrála hudba??:D
Pátek... To byl masakr:D ve škole nás bylo asik pět a půl:D (přehánim... ale školu jsme opravdu měli!!!:D)... Měla jsem o hlavní přestávce zase domluvenej sraz s kamarádkou A. a s mou milovanou nejmilovanější kamarádkou ELFKOU (:-*) jsme teda trapčily na chodbě a čekaly na A., která jaksi nedorazila (následně jsem se dozvěděla, že jí to znemožnila změna v rozvrhu a přebíhání na druhou budovu)... Přitom bloumání po chodbě, kdy jsme ještě k tomu měli IVT s naším nejmilovanějším učitelem Broučkem (muhehe:D) jsme samozřejmě narazily na kluky B. a C.... No to je jedno:D my musely do skříňky a oni se šli projít po chodbě (fakt krásný kraťasy :-*)... Nakonec jsme ale ještě stihly vidět, jak si oba dva prohlížejí mé ÚŽASNĚ ÚŽASNÉ (muhehééééééé:D) obrázky dané na výstavce (to neřešte, co je tím myšleno;)) Myslela jsem, že se hanbou propadnu do Austrálie a pořádně se zahrabu donějaký velký a teplý klokaní kapsy!!! No to je jedno... Potom jsme s mojí nejmilovanější ELFKOU (:-*) čekaly před učebnou (poblíž mých obrázků) než přijde Brouček:)) jenže chlapci seděli u svých spolužáků na židlích u automatů na kafe (muhehe:D ty už toho pamatujou:D), který jsou jen kousek dál;) Když konečně dorazil Brouček, tak jsem ho brala jako smilování, jako vždy jsem s ním začala flirtovat (no muhehe:D to já neeeeee:)) a potom jsem si všimla, jak tamti dva jdou kolem nás zpátky - samozřejmě jsem radši okamžitě zalezla do třídy:D
No a včera to bylo taky fakt dobrý:D Píšu si s kamarádkou A. a pročítám naší historii a mám děsný výtlemy... Části jí samozřejmě znovu přeposílám a děsně se tomu směju...(i s tou večeří:D) Jenže ouhle, A. mi najednou přeposílá rozhovor a B... Jakože se ho ptá že prej co ta véča:D no já bych jí uškrtila, já to po ní nechtěla:D a jaksi dneska mě B. ve škole jen prošpikovával pohledy:D fakt úžasný, to s nima máme zítra oběd:D Děsně se těšim, jakože opravdu jooo;)
No tak snad abych už skončila, neee???:) Mějte se fámfárově, milé děti:D